Overzicht overschrijvingen 2018-2019

Vrijdag 22 juni 2018, 18:01, door Redactie.

De zogenaamde 'deadline' voor 'transfers' in het amateurvoetbal is verstreken. Wij hebben zoals altijd weer een groot overzicht met 'transfers' binnen het Bredase voetbal gemaakt. Correcties en aanvullingen zijn nog altijd  welkom via info@voetbalinbreda.nl of whatsapp naar 0657127473.

BARONIE

Nieuw: Jorik Mijnhijmer (Achilles Veen), Mustafa Mohammad (Dongen), Alexander Haas (Brabantia), Mark Schuit (Kloetinge), Diejego Biekman (Oranje Wit), Mirko Ivanek (Terheijden), Jens en Sander Wirix (Rood Wit), Nizar Mekkaoui (Magreb '90).

Weg: Gianni Tiebosch (Hoek), Kobus Christianen (Beek Vooruit ZO), Yvan Nkundumugisha (Rood-Wit), Bart de Koning (UVV '40), Imad Zriouil (Groen-Wit), Ralph van Loon en Daan Diepstraten (Bavel), Emile Linkers (FC Lienden), Rhomar Boudzra (SAB).

JEKA

Nieuw: Lars Noya (Kloetinge), Billie van Hoeven (Bavel), Rinaldo Khan (DIA), Rutger Schalks, Stijn van Nijnatten, Ruben Notenboom, Max van Gurp, Max Winde, Tom Bartels, Vinnie Harmusial, Maikel Mossou, Bas Tebbe (allen uit de A1).

Weg: Lucas Jacobs (Kansas University), Jisk Flikweert (WDS '19).

BOEIMEER ZO

Nieuw:

Weg:
Rik Gielen (Merksplas), Tim Suter (The Gunners), Jonathan Fiddelers en Danny Ummels (WDS '19), Mike de Bruijn (lager elftal).

GROEN-WIT

Nieuw: Madoche Mputu (KFC Meer), Imad Zriouil (Baronie), Kevin van Eijk, Maurits van Gurp, Furkan Pekmezi (allen uit de A1).

Weg: Halil Ozturk (stopt), Yasin Erbas (Steenbergen), Guillermo Zschusschen (SC Hoge Vucht), Achraf Mejout en Safouane Boudzra (PCP).

BEEK VOORUIT ZO

Nieuw: Kobus Christianen (Baronie), Daan Korsten, Rob Vermeer, Job van den Buys, Yannick van Opstal en Feike Bruijns (allen uit de A1).

Weg:
Demian Broere (stopt), Mike Meijvis (SC Kruisland).

TVC BREDA

Nieuw: Evert van Huygevoort (The Gunners), Louis Smit, Jeffrey en Dimitri Heeren, Lowieke van Vugt, Danny Chatrer (lager elftal), Anky Janiak, Kevin Beekers, Willino van Venrooy en Sofian Schouten (Boeimeer), Devin Frijters (DIA).

Weg: Jim Baks (OHVV), Tom Croes (Unitas '30 ZO), Ricky Staneke (WDS '19), Jeffrey van Duuren (PCP), Danny Verstijlen (SCO).

ADVENDO

Nieuw: Umit Koc (FC Gudok), Wilbert Philippa (OVV '67), Mark Schouten (Baronie), Nick van Santvoort (lager elftal), Yassin Celik (was gestopt), Yilmaz Sari, Ibrahim Turan, Nazmi Yener, Mustafa Yener, en Riza Sari (PCP).

Weg: Hidde Tattje (DHV), Liban Abdirahman (PCP).

SAB

Nieuw: Jordy Pas (Internos), Rhomar Boudzra (Baronie).

Weg: Sep Luif (UVV '40).

SC HOGE VUCHT

Nieuw: Guilermo Zschusschen (Groen-Wit), Fiorenzo Chatrer (The Gunners), Riengelo Nivillac (SVV), Calebe Sara (Kozakken Boys).

Weg: Nordin Bittich (PCP), Serginio Zschusschen (DHV), Yunus Arpat (WDS '19), Jesper Seuntjens (Boeimeer lager elftal).



THE GUNNERS

Nieuw: Jamie Wolff (Smitshoek 2), Laurens Rademaker en Hassan el Farissi (A1), Daniel Zwanenburg (RVC '33), Frank van Bergen (Achilles Veen), Tim Suter (Boeimeer).

Weg: Thierno Sy (Unitas '30 ZO), Rick Musters (Blauw Wit '81), Fiorenzo Chatrer (SC Hoge Vucht).

BAVEL

Nieuw: Erik Meijerink (DIA), Daan Diepstraten en Ralph van Loon (Baronie), Maarten Brands (jeugd Willem II), Ruud van Hooijdonk en Adam van Rijckevorsel (lager elftal), Jaap Berendschot, Jesper Bal, Job Bedert, Casper van Steen, Stijn Jansen (A1).

Weg: Falko Fokkema, Gijs Pheninckx, Stijn Adriaansen, Gijs van de Veeken, Richard Domisse en Mike Marijnissen (lager elftal), Milos Lakic (gestopt), Mickey Vermeeren (PCP).

PCP

Nieuw: Jeffrey van Duuren (TVC Breda), Nordin Bittich (SC Hoge Vucht), Mickey Vermeeren (Bavel), Liban Abdirahman (Advendo), Gino de Goede (KFC Meerle), Achraf Mejout en Safouane Boudzra (Groen-Wit), Amine Backbachi (DIA).

Weg: Mo Assarraj, Koen Vaas en Maarten Blom (SCO), Yilmaz Sari, Ibrahim Turan, Nazmi Yener, Mustafa Yener en Riza Sari (Advendo), Sander de Groot (VVR).

UVV '40

Nieuw: Bart de Koning en Corne Dames (Baronie), Sep Luif (SAB).

Weg: Joost van Tol (stopt).

WDS '19

Nieuw: Jonathan Fiddelers en Danny Ummels (Boeimeer), Ricky Staneke (TVC Breda), Jisk Flikweert (JEKA), Martijn van Kammen en Edwin Iedema (FC VVC), Yunus Arpat (SC Hoge Vucht), Bayram en Abdul Avci (waren gestopt).

Weg: Roland Pluijm (Boeimeer lager team).

DIA

Nieuw:

Weg: Niek Akkermans en Frank Pheninckx (Madese Boys), Erik Meijerink (Bavel), Riemer Dijkstra (Terheijden).

Terheijden

Nieuw: Riemer Dijkstra (DIA).

Weg: Mirko Ivanek (Baronie selectie), Ronald L'Abee (Baronie 8).

VCW

Nieuw:


Weg:
Jens Verschuren (Prinsenland).


Beek Vooruit ZA is gestopt en gaat verder als tweede


Sponsor
Terug naar de vorige pagina
E-mail
  • Sponsor Cell Phone Fix
    Sponsor SON Breda
    Sponsor
    Sponsor Hyundai van Riel
    Sponsor Keeperstalent
Sponsor
SAMBA Speler van de week
Adverteren - Disclaimer - Copyright © 2011-2018 Voetbal in Breda. Voetbalinbreda.nl, Voetbalinettenleur.nl en Voetbalinoosterhout.nl zijn onderdeel van MDM-Voetbalmedia