WDS `19 wint de VIB Indoor-Cup 2016

Vrijdag 23 december 2016, 18:00, door Redactie.

VIDEO - WDS '19 gaat een jaar lang door het leven als 'beste indoor-team' van de regio Breda. Zaterdagmiddag was de geïmproviseerde ploeg uit de Haagse Beemden in de finale te sterk voor het talentvolle DIA ZA.

EINDSTAND 'VIB INDOOR-CUP 2016'

1. WDS '19
(Eljay Hoed, Abdul Avci, Andries Tolenaars, Tan Nguyen, Jeremy Goveia, Joerik Zimmerman, Elson Hooi en Giorgio van Koetsveld)
2. DIA ZA
3. Barça
4. Dordrecht
5. PCP C
6. Barça B
7. PCP B
8. DHV
9. PCP A
10. Jong Bavel A
11. PCP D
12. Jong Bavel B

Sportiviteitsprijs:
Jong Bavel A én B
Beste speler van het toernooi:
Daniël Lens (onze rotsvaste vrijwilliger)

Klik hier voor de beelden van toernooi of kijk onder dit verslag voor de video!

Shisha To Go Breda: bedankt voor de sponsoring!

DIT WAREN DE DEELNEMENDE TEAMS!

TEAM 1:
PCP A -
Jeffrey van Duuren, Jordy Zwetsloot, Mickey Vermeeren, Eric Adriaanse, Tom Knitel, Mustafa Yener en Bryan Veth.

TEAM 2: Barça - Crea Zimmerman, Dimitri Sabajo, Richel Nicia, Nordin el Kaddouri, Mohamed Omar Abdinur, Sidney Raphaela, Kasthuran Chelliah, Hassan Lammou. en Elson Hooi.

TEAM 3: DIA ZA - Jules Wouters, Jamile en Rivelino Zschusschen, Josh Daniel, Joy Schoonhoven en Amine Bakbachi.

TEAM 4: PCP B - Hamed Boudazra, Jimmy van Endschot, Nenad Ristanovic, Faissal Boulakjar, Djordy Murks en Giorgio van Koetsveld.

TEAM 5: Dordrecht - Wesley Hoving, Mark Bok, Robin Matena, Pim Versluis, Abdel Tajiou, Zouhair el Yakoubi, Elvis Versluis, Adil el Yakoubi en Merijn van Groesen.

TEAM 6: Barça B - Felitciano Zschusschen, Elson Hooi, Younes en Mehdi.

TEAM 7: PCP D - Jeffrey van der Heijden, Liban Gilberti.

TEAM 8: Jong Bavel A - Stein Dekkers, Jurgen Snijders, Jens de Jong, Billie van Hoeven, Sander Wortelboer en Jaap van Berendschot.

TEAM 9: Jong Bavel B - Adam van Rijckevorsel, Gijs Terpstra, Jim Karelse, Rick van den Maagdenburg, Stein Dekker en Lars de Roos.

TEAM 10: DHV - Mohamed Assarraj, Adonis Bandeke, Thomas Muilwijk, Mohsin Eddahchouri, Cesar Bahnerth en Mohammed Shariif.

TEAM 11: PCP C - Virgil Koeiman, Adem Yilmaz, Sabir Elazizi, Huseyin Bayram, Ugur Akin, Bright Jael.

TEAM 12: WDS '19: Roland Pluijm, Andries Tolenaars, Tan Nguyen, Joerik Zimmerman, Achraf Chouiter, Jeremy Goveia.



Sponsor
Terug naar de vorige pagina
E-mail
  • Sponsor Hyundai van Riel
    Sponsor SON Breda
    Sponsor De Video Analist
    Sponsor Keeperstalent
    Sponsor SAMBA
SAMBA Speler van de week
Adverteren - Disclaimer - Copyright © 2011-2018 Voetbal in Breda. Voetbalinbreda.nl, Voetbalinettenleur.nl en Voetbalinoosterhout.nl zijn onderdeel van MDM-Voetbalmedia