Topscorersklassement Voetbal in Breda

Seizoen
PosNaamClubWedstrijdenDoelpunten
1 Stefan Kok RKVV DIA 13 27
2 Hamed Boudazra Beek Vooruit 18 22
3 Abdul Avci WDS `19 20 22
4 Niek Akkermans RKVV DIA 22 22
5 Koen van Haaren RKVV JEKA 20 19
6 Emre Ucerler SV Advendo 15 18
7 Robin Adriaansen VV Bavel 22 18
8 Halil Ozturk SV Advendo 17 17
9 Bayram Avci WDS `19 18 16
10 Jan Joosen RKVV DIA 18 15
11 Crea Zimmerman SC Hoge Vucht 18 14
12 Jasper Pas The Gunners 22 14
13 Joey van der Rijk SV Advendo 23 14
14 Bader Boughardaine SC Hoge Vucht 18 13
15 Tyron Zschusschen TVC Breda 23 13
16 Rivelino Zschusschen SC Hoge Vucht 17 12
17 Pierre van Hooijdonk Beek Vooruit 11 11
18 Samuel van de Haspel RKVV DIA 20 11
19 Falko Fokkema VV Bavel 21 11
20 Wesley Kriesels UVV `40 22 11
21 Mike Marijnissen VV Bavel 12 10
22 Teun Adriaansen VV Bavel 18 10
23 Bas-Jan de Bree SV Terheijden 20 10
  Martijn van Gastel The Gunners 20 10
25 Nicky Korsmit UVV `40 14 9
26 Deion Goveia TVC Breda 19 9
  Aart Joosen RKVV DIA 19 9
  Mouhcine Zerouali Groen-Wit 19 9
29 Thijs de Ridder Beek Vooruit 20 9
  Rick Dielemans BSV Boeimeer 20 9
  Jules Wouters RKVV DIA 20 9
32 Boye Snoek Beek Vooruit 22 9
33 Fatih Avci PCP Breda 8 8
34 Ruben van de Donk RKVV DIA 12 8
  Johan Gabriels Beek Vooruit 12 8
36 Joerik Zimmerman VV Baronie 13 8
37 Martijn Willemsen VV Bavel 18 8
  Nick van Ommen SV Terheijden 18 8
  Kasthuran Chelliah TVC Breda 18 8
  Dennis Brugel The Gunners 18 8
  Eelko de Haan RKVV DIA 18 8
  Sjoerd Den Dekker UVV `40 18 8
  Ahmed Zerouali Groen-Wit 18 8
44 Yngwie Suikerbuik The Gunners 22 8
45 Zakaria Lahrech SC Hoge Vucht 7 7
46 Max de Jong RKVV DIA 9 7
47 Adonis Bandeke PCP Breda 14 7
48 Dave van Ham RKVV DIA 17 7
  Kennith Kops RKVV DIA 17 7
  Mohamed Mejout Groen-Wit 17 7
  Mustafa Yener PCP Breda 17 7
  Glenn Kools VV Bavel 17 7
53 Ruud Heestermans UVV `40 20 7
54 Rudy van Hoek VV Baronie 12 6
55 Anton Vissers Beek Vooruit 16 6
  Amine Bakbachi SC Hoge Vucht 16 6
57 Papito Puriel BSV Boeimeer 20 6
58 Rick Mertens SV SAB 26 6
59 Jorn Sweres VV Baronie 10 5
60 Ramon de Bruijn TVC Breda 15 5
  Robert Clerx SC Hoge Vucht 15 5
  Wesley van Oers Beek Vooruit 15 5
  Dennis Peragon VV Baronie 15 5
  Nick van Santvoort SV Advendo 15 5
  Danny Ummels BSV Boeimeer 15 5
  Dennis Sep Beek Vooruit 15 5
67 Ron Musolf SV Terheijden 20 5
68 Lisandro Isei TVC Breda 25 5
69 Mo Lamrani PCP Breda 6 4
70 Hafid Bittich PCP Breda 10 4
71 Sidney Raphaela SC Hoge Vucht 12 4
  Koen Vaas Groen-Wit 12 4
73 Andries Tolenaars WDS `19 14 4
  Dimitri Sabajo SC Hoge Vucht 14 4
  Tim Eggly TVC Breda 14 4
  Manuel Ferreira da Silva SC Hoge Vucht 14 4
  Martin van Trier RKVV DIA 14 4
78 Youssri Zerouali Groen-Wit 16 4
79 Marco van den Kieboom Beek Vooruit 20 4
  Joost Hagoort RKVV DIA 20 4
  Paul Pedersen Groen-Wit 20 4
  Murat Guldal WDS `19 20 4
83 Tim Ovington SV Terheijden 24 4
  Merijn Notenboom RKVV JEKA 24 4
85 Nikica Ivanek SV Terheijden 4 3
  Martien Knuit PCP Breda 4 3
87 Guus van Eil The Gunners 5 3
  Quincy Lewerissa PCP Breda 5 3
  Ivo Houtepen VV Bavel 5 3
90 Patrick van der Pluym The Gunners 6 3
91 Ezra van Leeuwen BSV Boeimeer 8 3
92 Ivo Coertjens UVV `40 9 3
93 Charlie van Oosterhout The Gunners 10 3
94 Gino Mac Nack TVC Breda 13 3
  Jeroen van den Elshout RKVV DIA 13 3
  Dejan Ivanek SV Terheijden 13 3
  Kevin Kleijn Beek Vooruit 13 3
  Said Meydubi Groen-Wit 13 3
  Rolf Snepvangers UVV `40 13 3
  Nick Pieters SV SAB 13 3
  Sabir Elazizi PCP Breda 13 3
  Tom van Steen Beek Vooruit 13 3
  Thom Flikweert WDS `19 13 3
104 Tom Janssen VV Baronie 18 3
105 Sander Schilders UVV `40 20 3
106 Simon de Laat RKVV JEKA 22 3
107 Dennis Hoogveldt SV Terheijden 23 3
  Arno Gommers Groen-Wit 23 3
  Boyan van Eijsden RKVV JEKA 23 3
  Ricky Staneke TVC Breda 23 3
111 Youri van Gils RKVV DIA 4 2
112 Cheyondrey Richardson BSV Boeimeer 5 2
  Dennis van Oosterwijck Beek Vooruit 5 2
  Rob Buiks Beek Vooruit 5 2
115 Marcel Aarts RKVV JEKA 6 2
  Jamile Zschusschen SC Hoge Vucht 6 2
  Kevin Muntslag SC Hoge Vucht 6 2
118 Thomas van Soerland BSV Boeimeer 7 2
119 Remco Hendriks SV Advendo 8 2
  Rik Harmsen RKVV JEKA 8 2
121 Morillo Adriaan SC Hoge Vucht 9 2
  Harold Mailoa PCP Breda 9 2
123 Son Martina SC Hoge Vucht 10 2
  Thijs Dams RKVV DIA 10 2
  Naim Elazzizi SC Hoge Vucht 10 2
  Gino de Goede SV Advendo 10 2
127 Joell Maas UVV `40 12 2
  Thom van Hooff The Gunners 12 2
  Mo Assaraj UVV `40 12 2
  Faisal Shierzada WDS `19 12 2
  Leroy Lammerse SC Hoge Vucht 12 2
  Nick Burgers VV Bavel 12 2
  Faiz El Meftah SC Hoge Vucht 12 2
  Wout Horsten VV Bavel 12 2
  Serginio Zschusschen SC Hoge Vucht 12 2
  Frits Remie RKVV JEKA 12 2
  Rogier Haasnoot Beek Vooruit 12 2
  Ercan Boyraz PCP Breda 12 2
  Stefan van Dongen BSV Boeimeer 12 2
  Matheus Sleziak SV SAB 12 2
  Benny Kerstens VV Baronie 12 2
142 Ingmar Verbrugh WDS `19 16 2
143 Martijn Vermolen WDS `19 20 2
144 Damian Kefilev RKVV DIA 22 2
  Tom Askamp SV SAB 22 2
  Mike Poppelaars RKVV DIA 22 2
147 Bart Bierens SV Terheijden 1 1
  Jamie Kankam VV Baronie 1 1
  Mehmet Cakal SV Advendo 1 1
  Kees Joosen RKVV DIA 1 1
  Lukas Eppinga Beek Vooruit 1 1
  Arthur Luyken BSV Boeimeer 1 1
  Ronald Schmidt SC Hoge Vucht 1 1
  Jeroen Toet PCP Breda 1 1
  Thom van Riel The Gunners 1 1
  Lars van Oosterbosch UVV `40 1 1
  Yassin Al Morabit SV SAB 1 1
158 Naoufal Elattabi SC Hoge Vucht 2 1
  Jonathan Fiddelers BSV Boeimeer 2 1
  Dinh Vo WDS `19 2 1
  Richel Nicia SC Hoge Vucht 2 1
  Adil Ahahaoui PCP Breda 2 1
  Fiorenzo Chatrer SC Hoge Vucht 2 1
  Rick de Knegt BSV Boeimeer 2 1
165 Erik Meijerink RKVV DIA 3 1
  Robin van Bijnen BSV Boeimeer 3 1
  Bas van Baalen UVV `40 3 1
  Ingo de Haas RKVV DIA 3 1
169 Nick Collins The Gunners 4 1
  Remco de Groot RKVV JEKA 4 1
171 Wim van Opstal Beek Vooruit 5 1
  Nicky van Seeters RKVV DIA 5 1
  Jonathan SC Hoge Vucht 5 1
  Roy Croes BSV Boeimeer 5 1
  Rob Adriaansen VV Bavel 5 1
  Dennis van Oers UVV `40 5 1
  Tresor PCP Breda 5 1
  Robin van Bijnen BSV Boeimeer 5 1
  Werner Hopstaken Beek Vooruit 5 1
  Edwin Foesenek Beek Vooruit 5 1
  Mitchell Bouwman SV Terheijden 5 1
  Frank Mathon BSV Boeimeer 5 1
  Jurian Michielsen SV SAB 5 1
  Rowin Snijders WDS `19 5 1
185 Elko Takx PCP Breda 6 1
  Adam van Rijckevorsel Beek Vooruit 6 1
  Pim Dillisse RKVV JEKA 6 1
  Andries van den Hoven Beek Vooruit 6 1
  Marvin Dijkstra RKVV JEKA 6 1
190 Peter Remie BSV Boeimeer 7 1
  Edwin Foesenek Beek Vooruit 7 1
  Herman Stuiver The Gunners 7 1
  Mucahit Aydin Groen-Wit 7 1
  Jan L'Ami Beek Vooruit 7 1
195 Eric van de Wiel Beek Vooruit 8 1
  Ricardo van Weerd BSV Boeimeer 8 1
197 Bryan Veth SV SAB 9 1
198 Richard Baharila VV Baronie 10 1
  Mo Lemhadi SC Hoge Vucht 10 1
  Bram Clarijs SV SAB 10 1
  Richard Pascoal Beek Vooruit 10 1
  Mario Koense SV Advendo 10 1
  Stefan van Loenhout Beek Vooruit 10 1
  Casper van Nijnanten SV Terheijden 10 1
205 Alex de Peijper SV Terheijden 11 1
  Remco Oomen The Gunners 11 1
  Rafik Boubes PCP Breda 11 1
  Yorick van Nijnanten SV Terheijden 11 1
  Adrian Dikmans Beek Vooruit 11 1
  Selwin Hulsman SV Terheijden 11 1
  Albert Meeuwissen Beek Vooruit 11 1
  Jordi Nijs VV Baronie 11 1
213 Eljay Hoed TVC Breda 15 1
  Mitchell de Waard WDS `19 15 1
  Ekrem Avci PCP Breda 15 1
  Barry Boogaarts RKVV DIA 15 1
  David Molenaar VV Bavel 15 1
218 Stefan van de Linden Beek Vooruit 17 1
219 Jerry Hermans TVC Breda 19 1
220 Jurgen Gijzen VV Baronie 20 1
  Davey Schniermanni BSV Boeimeer 20 1
222 Abdel Zerai Groen-Wit 21 1
  Wilco Boogert BSV Boeimeer 21 1
  • Sponsor SAMBA
    Sponsor
    Sponsor SON Breda
    Sponsor Hyundai van Riel
    Sponsor Keeperstalent
Sponsor
SAMBA Speler van de week
Adverteren - Disclaimer - Copyright © 2011-2018 Voetbal in Breda. Voetbalinbreda.nl, Voetbalinettenleur.nl en Voetbalinoosterhout.nl zijn onderdeel van MDM-Voetbalmedia