Datum: dinsdag 16 juni 2020, 11:22 - Auteur: Redactie

Overzicht overschrijvingen ‘Bredase’ clubs 2020/2021

De deadline van de KNVB voor alle spelers die zich willen overschrijven naar een andere club is verlopen. Zoals elk jaar presenteert Voetbalinbreda.nl een overzicht van alle ‘transfers’ binnen het Bredase voetbal. Heeft U aanvullingen en/of correcties? Mail naar info@voetbalinbreda.nl.

BARONIE

NIEUW: Noël de Graauw (clubloos), Vincent Ivens (Halsteren ZO), Riad Elloukmani (Unitas ‘30), Benjamin Kadic (Baronie ZA), Jawad al Morabit en Aurelio van Gool (uit de eigen jeugd).

WEG: Floris van Nijnanten (Amerika), Tijn van Galen en Quinton Eugenia (beiden naar Almkerk), Noud Eggly (onbekend).

JEKA

NIEUW: Nout Hendricxks (Dongen), Kevin van de Luitgaarden (Baronie ZA), Justin Den Tenter (UVV ‘40), Stefan Quinten (Yerseke), Come Dikonda (Brabantia), Hassan al Farissi (The Gunners), Jelmer Pool (Oestgeest), Roman Talboom (FC Eindhoven), Jens Bakker, Pieter Aarts, Roman Vloermans, Delgano Hitijahubessy (allen uit eigen jeugd), Volkan Kus (lager team).

WEG: Mees Feskens (Amerika), Ties Smits (stopt), Rutger Schalks en Max Winde (Baronie ZA), Andries Tolenaars (WDS ‘19), Bas Wiegerink (PCP).

BEEK VOORUIT

NIEUW: Max Wigman (SAB), Niek van Vliet (UVV ‘40), Jan van Engelen (The Gunners), Marnix Verschoor (Barbaros), Robin Koreman, Martijn Smits, Pieter van Opstal, Fedde van Gils (allen uit de eigen jeugd).

WEG:

GROEN-WIT

NIEUW: 

WEG: Koen Vaas (stopt), Nigel Pieter (stopt als keeper, gaat door als verdediger in het tweede).

UVV ’40

NIEUW: Jeroen Maas (SAB), Sebastiaan de Meijer en Sjef van der Kinderen (Philippine), Douwe de Kok (Terneuzen), Laurens le Feber (Axel), Max Bouwmeester (NOAD ‘32), Rowan Vlaming (Halsteren/MOC ‘17).

WEG: Niek van Vliet (Beek Vooruit), Fabio Evaz (Boeimeer), Luc van Dongen (Almkerk), Ralp de Brouwer (WDS ‘19), Justin den Tenter (JEKA), Rolf Snepvangers (lager team).

BAVEL

NIEUW: Valentijn Koomans, Jim de Wilde, Jochem Butz, Thomas van Dijk, Jorg van Steen, Jasper van Dooren, Tijn Leermakers, Lars Roelands en Lars de Roos (allen uit de eigen jeugd), Jim Verburgt (NAC Breda O19), Bart Diepstraten (Baronie ZA), Donny van Gool (Baronie).

WEG: Robin Adriaansen, Wout Horsten, Rob Kriellaars en David Molenaar (lager elftal), Luuk Oomen (Chaam), Bas van de Bersselaar (Terheijden), Nick Burgers, Freek van Gestel, Jaap Berenschot, Edwin Visser, Fabian Fishert, Pieter Jan Kieboom en Max Dirkx (gestopt).

WDS ’19

NIEUW: Andries Tolenaars (JEKA), Roy van Endschot (The White Boys), Ralph de Brouwer (UVV ‘40), Bart van Eekelen, Davey Jacobs, Chandaravuth Soeung, Werner Suijkerbuijk, Quinten van Zalen, Boris Bossink en Danisho Siner (uit de eigen jeugd).

WEG: Robbert van Oorschot (RBC), Eljay Hoed en Ricky Staneke (The Gunners), Thomas Point, Bader Boughardaine en Kevin Keehnen (lager elftal), Yunus Arpat (OVV ‘67).

SAB

NIEUW: 

WEG: Bryan Bongaards en Rhomar Boudzra (Rood-Wit), Jordy Pas (Boeimeer), Jeroen Maas (UVV ‘40), Paulo Remie (The Gunners), Max Wigman (Beek Vooruit).

DIA

NIEUW: Robert Braber (Kogelvangers), Mitchell Schilperoord (De Fendert), Delvano van Bussel, Bram Bouwens, Nanne Klaver, Ruben van Dijk, Bas van Helvoort en Teun de Bont (allemaal uit de eigen jeugd), Jelle van Beek, Tim Mineur en Collin Schilperoord (keren terug na lang blessureleed).

WEG: Eelko de Haan (stopt), Max Denisov (Baronie ZA), Ruben de Haan, Mathijs Lijmbach, Ruben Lijmbach, Rowan de Nijs en Stefan Machiel (allemaal naar een lager elftal).

TERHEIJDEN

NIEUW: Bas van den Bersselaar (Bavel), Sven van de Reijt, Peter Stoof, Martin Mertens, Daan ten Dolle, Ferry Kools, Stijn Sibon, Bjorn van der Heijden, Casper Voogt en Owen Walda  (eigen jeugd).

WEG: Tommy van Hooijdonk (lager team), Riemer Dijkstra (stopt).

PCP ZO

NIEUW: Bas Wiegerink (JEKA), Gerchino Angelentina, Amine Boughardaine, Rick Machielse (Advendo), Yassin Taouil (DIA), Mehwari Abrahaley, Issam Agougil (Unitas ‘30), Jacob Jamroz, Damien de Laat, Tishon Lindeborg en Serginio Martial (TSC), Ronaldinho Schmidt (Advendo), Mo Alturki, Souhail Mekkaoui, Michael van Meer, Adem Yilmaz, Marouane Lammou en Rafik Boubes (PCP ZA), Mitchell Landbrug (Minderhout), Lucian Mandic en Mustafa Küçükdemirci (clubloos).

WEG: Crea Zimmerman en Ibrahim Ikililou (RFC), Ali Bouhajtaoui (TVC Breda), Mateusz Sleziak (Polen), Kendrick Cecilia (Advendo).

ADVENDO

NIEUW: Joey van der Rijk (DHV), Mario Sanchez Bos (lager team JEKA), Kevin Edwards (DIA), Devon van Dam (TSC), Kendrick Cecilia (PCP), Mustafa Sener en Hicham el Youssofi (Oosterhout), Milos Lakic, Mark Schouten, Mario Koense en Dave van Zundert (clubloos).

WEG: Rick Machielse en Ronaldinho Schmidt (PCP).

TVC Breda

NIEUW: Jim van Endschot (OVV ‘67), Nouri Bos (RVVHH, Jeffrey van Duuren (lager team van SAB), Ali Bouhajtaoui (PCP ZO), Maik Dijkstra, Mick van de Broek, 
Jay de Regter, Ray van Fessem en Tony Damen (allemaal uit de eigen jeugd).

WEG: Jordy Zwetsloot (stopt), Diego Martens (onbekend).

BARONIE ZA

NIEUW: Max Denisov (DIA), Sem Herijgers (Moerse Boys), Rutger Schalks en Max Winde (JEKA), Samuel Taria (TAC ‘90), Jort van Bijsterveld, Timo Sciarone en Timo Townsend (uit de eigen jeugd).

WEG: Benjamin Kadic (Baronie ZO), Bart Diepstraten (Bavel), Kevin van de Luitgaarden (JEKA), Jim Karelse (Kozakken Boys O23), Zico Brusselers (stopt).

THE GUNNERS

NIEUW: Paul Pedersen en Melvin Boer (lager team Rood-Wit), Paolo Remie (SAB), Eljay Hoed en Ricky Staneke (WDS ‘19), Bright Edwards (JEKA), Safouane Boudzra (Groen-Wit), Jael Mebo (jeugd JEKA), Boris Houtzager (uit de eigen jeugd).

WEG: Nick Collins, Kevin Visser, Timo Trentelman, Dani Frijters, Eliyas Amaziane en Dion Riemens (Boeimeer), Jan van Engelen (Beek Vooruit).

BOEIMEER

NIEUW: Nick Collins, Kevin Visser, Timo Trentelman, Dion Riemens, Eliyas Amaziane en Dani Frijters (allemaal van The Gunners), Pascal de Jong (WDS ‘19), Jordy Pas (SAB), Jeremy Korebrits (Be Ready), Fabio Evaz (UVV ‘40).

WEG: Roy Croes (Baronie lager team), Ezra en Yamil van Leeuwen (lager team).

PCP ZA *

* PER DIRECT OPGEHEVEN

125 Shares