Datum: maandag 25 maart 2019, 17:00 - Auteur: Redactie

De ‘VIB’ beste 11 van afgelopen weekend

Elke maandag selecteren wij onze elf meest waardevolle voetballers uit de Gemeente Breda. Heb jij een plek bemachtigd in onze sterrenteam? Dit is onze selectie van afgelopen weekend.

Glenn van Peer (Bavel); Jordy Den Tenter (SAB), Jisk Flikweert (WDS ’19), Sjoerd Den Dekker (UVV ’40); Jorn Sweres (Beek Vooruit), Daniel Zwanenburg (The Gunners), Amine el Kaddouri (DIA), Sander van Gils (Bavel); Jonathan van Eerd (UVV ’40), Joris van de Lande (SAB), Loek Schalk (Beek Vooruit).

Hier onder vindt U onze selectie van speelronde 20 (maandag 18 maart)

Rick Machielse (Advendo); Luc van Vliet (DIA), Mateusz Sleziak (PCP), Rolf Snepvangers (UVV ’40); Joost Schalk (Beek Vooruit), Daniël Zwanenburg (The Gunners), Guus Ten Dolle (Terheijden), Roman Talboom (JEKA); Loek Schalk (Beek Vooruit), Bayram Avci (WDS ’19), Nizar Mekkaoui (Baronie).

Hier onder vindt U onze selectie van speelronde 18 (maandag 25 februari)

Benjamin van Leer (NAC Breda); Mikey Damen (Boeimeer), Ruben Goedhart (Beek Vooruit), Mateusz Sleziak (PCP); Max Brouwers (Terheijden), Joost Schalk (Beek Vooruit), Jonathan van Haperen (Groen-Wit), Kjell Hellemons (DIA); Abdul Avci (WDS ’19), Jorik Mijnhijmer (Baronie), Loek Schalk (Beek Vooruit).

Hier onder vindt U onze selectie van speelronde 17 (maandag 18 februari)

Nigel Pieter (Groen-Wit); Gino Mac Nack (WDS ’19), Mike Poppelaars (DIA), Pascal de Jong (WDS ’19); Dion Riemens (The Gunners), Mouhcine Zerouali (Groen-Wit), Dennis van Beek (Terheijden), Remco Sluijk (DIA); Randy Klees (JEKA), Joris van de Lande (SAB), Willino van Venrooy (TVC Breda).

Hier onder vindt U onze selectie van speelronde 16 (maandag 11 februari)

Bart van de Hoven (Baronie); Nils Nagelkerke (Beek Vooruit), Kevin Keehnen (WDS ’19), Boye Snoek (Beek Vooruit); Zakaria Zerouali (Groen-Wit), Jens Wirix (Baronie), Kjell Hellemons (DIA), Jason Joosen (Terheijden); Mustafa Mohammad (Baronie), Tijn van Galen (Groen-Wit), Amine el Kaddouri (DIA).

Hier onder onze selectie van speelronde 15 (maandag 4 februari)

Dennis van Duin (JEKA); Gino Mac Nack (WDS ’19), Ruben Goedhart (Beek Vooruit), Aart Veldhof (Baronie); Zakaria Zerouali (Groen-Wit), Jens Wirix (Baronie), Ivo Haagh (JEKA), Nick Collins (The Gunners); Ahmed Zerouali (Groen-Wit), Bayram Avci (WDS ’19), Jorik Mijnhijmer (Baronie).

Hier onder onze selectie van speelronde 11 (maandag 10 december)

Pim Vincenten (Beek Vooruit); Bas Sweep (Beek Vooruit), Arno Verschueren (NAC Breda), Greg Leigh (NAC Breda); Martijn van Hecke (SAB), Tijn van Galen (Groen-Wit), Koen Vereecken (JEKA), Mardoche Mputu (Groen-Wit); Randy Klees (JEKA), Riemer Dijkstra (Terheijden), Jason Joosen (Terheijden).

Hier onder onze selectie van speelronde 10 (maandag 3 december)

Robbert van Oorschot (Baronie); Jamie Kankam (Baronie); Niels de Boer (Baronie), Martijn van Gastel (The Gunners), Nizar Mekkaoui (Baronie), Yasin Celik (Advendo), Ruud van Hooydonk (Bavel), Remo Sluijk (DIA); Amine el Kaddouri (DIA), Abdul Avci (WDS ’19), Nenad Ristanovic (Advendo).

Hier onder onze selectie van speelronde 9 (maandag 26 november)

Robbert van Oorschot (Baronie); Abdel Zerai (Groen-Wit), Mateus Sleziak (PCP), Kevin Edwards (DIA); Maarten van Hecke (SAB), Bayram Avci (WDS ’19), Sander van Gils (Bavel), Bart de Koning (UVV ’40); Elyas Amaziane (The Gunners), Jorik Mijnhijmer (Baronie), Noel Sipkens (JEKA).

Hier onder onze selectie van speelronde 8 (maandag 19 november)

Aron van Nijnatten (Terheijden); Joris Melis (JEKA), Daan Korsten (Beek Vooruit), Mathijs van Schendel (JEKA); Teun Bulkmans (Beek Vooruit), Randy Klees (JEKA), Menno Baremans (Beek Vooruit), Sander van Gils (Bavel); Joost Schalk (Beek Vooruit), Jorik Mijnhijmer (Baronie), Abdul Avci (WDS ’19).

Hier onder onze selectie van speelronde 7 (maandag 5 november)

Robbert van Oorschot (Baronie); Mike Poppelaars (DIA), Sjoerd Den Dekker (UVV ’40), Rolf Snepvangers (UVV ’40); Remco Sluijk (DIA), Jens Wirix (Baronie), Ankie Janiak (TVC Breda), Willino van Venrooy (TVC Breda); Abdul Avci (WDS ‘ 19), Tijn van Galen (Groen-Wit), Joris van de Lande (SAB).

Hier onder onze selectie van speelronde 6 (maandag 29 oktober)

Robbert van Oorschot (Baronie);  Ruud Heestermans (UVV ’40), Sjoerd Den Dekker (UVV ’40), Martijn van Gastel (The Gunners); Nizar Mekkaoui (Baronie), Bayram Avci (WDS ’19), Robin Adriaansen (Bavel), Daan Diepstraten (Bavel); Moustafa Mohammad (Baronie), Jonathan van Eerd (UVV ’40), Sam Vogels (JEKA).

Hier onder onze selectie van speelronde 5 (maandag 22 oktober)

Aron van Nijnatten (Terheijden); Jeroen Ooms (TVC Breda), Sander Wirix (Baronie), Wout Horsten (Bavel); Zakaria Zerouali (Groen-Wit), Koen Vereecken (JEKA), Riemer Dijkstra (Terheijden), Randy Klees (JEKA); Luuk Oomen (Bavel), Johan Rijndorp (TVC Breda), Loek Schalk (Beek Vooruit).

Hier onder onze selectie van speelronde 4 (maandag 15 oktober)

Luke van Gurp (The Gunners); Bas Plasman (Bavel), Timo Trentelman (The Gunners), Jamie Kankam (Baronie); Rutger Schalks (JEKA), Dion Riemens (The Gunners), Dennis van Beek (Terheijden), Jason Tjien-Fooh (Baronie); Otmar Agostien (Boeimeer), Jorik Mijnhijmer (Baronie), Mardoche Mputu (Groen-Wit).

Hier onder onze selectie van speelronde 3 (maandag 8 oktober)

Aron van Nijnatten (Terheijden); Ruben Goedhart (Beek Vooruit), Ruud Heestermans (UVV ’40), Wouter Prent (Baronie); Huseyin Bayram (Advendo), Noël Sipkens (JEKA), Mustafa Yener (Advendo), Sander van Gils (Bavel); Umit Koc (Advendo), Daniël Zwanenburg (The Gunners), Jorik Mijnhijmer (Baronie).

Hier onder onze selectie van speelronde 2 (maandag 1 oktober 2018)

Tim Lamme (Boeimeer); Jeroen Ooms (TVC Breda), Nenad Ristanovic (Advendo), Remco Sluijk (DIA); Randy Klees (JEKA), Kjell Hellemons (DIA), Ricky Staneke (WDS ’19), Guus ten Dolle (Terheijden), Kevin Visser (The Gunners), Jonathan van Eerd (UVV ’40), Loek Schalk (Beek Vooruit).

Hier onder onze selectie van speelronde 1 (maandag 24 september 2018)

Robbert van Oorschot (Baronie); David Vermeulen (Baronie), Rick Mertens (SAB), Patrick van der Pluym (The Gunners); Stan de Jong (Terheijden), Mouhcine Zerouali (Groen-Wit), Nick Collins (The Gunners), Bayram Avci (WDS ’19); Abdul Avci (WDS ’19), Johan Rijndorp (TVC Breda), Remco Sluijk (DIA).

257 Shares