Voetbal in Breda sponsor
Voetbal in Breda sponsor
Voetbal in Breda sponsor

18-10-2018 N Programma weekeinde van 20 en 21 oktober Lees meer..
16-10-2018 N Baronie en Kozakken Boys remiseren in leuke oefenwedstrijd Lees meer..
16-10-2018 4C Stemmers duidelijk: ‘SC Hoge Vucht houdt op te bestaan’ Lees meer..
16-10-2018 N KeepersTalent klassement 2018/2019 (speelronde 4) Lees meer..
15-10-2018 N Speler van de week (speelronde 4): Luke van Gurp Lees meer..
15-10-2018 N De ‘VIB’ beste 11 van speelronde 4: sta jij er in? Lees meer..
14-10-2018 3B Slimmer Bavel wint verhitte derby bij buurman UVV ’40 Lees meer..
14-10-2018 3B Mputu laat Groen-Wit weer juichen na stoppen van sterspelers Lees meer..
14-10-2018 4C Boeimeer viert eindelijk eerste zege: Raamsdonk moet er aan geloven Lees meer..
14-10-2018 HB Baronie veegt pover Leonidas hard van de mat, hattrick voor Mijnhijmer Lees meer..
14-10-2018 4C Punt voor ongeslagen Terheijden op gras van buurman VCW Lees meer..
14-10-2018 2E ‘Schalkloos’ Beek Vooruit viert ‘oktoberfest’ na pak slaag Lees meer..
14-10-2018 5B TVC Breda lijdt eerste nederlaag op bezoek bij SSW Lees meer..
14-10-2018 5B Advendo krijgt weer een ‘ouderwets’ pak rammel Lees meer..
14-10-2018 3A Tweede nederlaag op rij voor SAB na rode kaart sterspeler Lees meer..
14-10-2018 4C DIA is het kwijt: Dussense Boys wint in Teteringen Lees meer..
14-10-2018 2E JEKA neemt een punt mee na bezoek aan VOAB Lees meer..
14-10-2018 5B ‘Angstgegner’ Molenschot vloert beter PCP wederom Lees meer..
13-10-2018 4C Wereldgoals helpen The Gunners aan fortuinlijke uitzege Lees meer..
12-10-2018 3B Droomstart voor UVV ’40 en spit Jonathan van Eerd Lees meer..
11-10-2018 N Programma weekeinde van 13 en 14 oktober Lees meer..
10-10-2018 4C KNVB zit SC Hoge Vucht voor de derde keer op rij dwars Lees meer..
9-10-2018 O Welke nieuwe Nike voetbalschoen past bij jou? Lees meer..
8-10-2018 N Speler van de week (speelronde 3): Daniël Zwanenburg Lees meer..
7-10-2018 HB Baronie is voor de rust al klaar met De Meern Lees meer..
7-10-2018 3B UVV ’40 is op stoom en wint ook van OVC ’26 Lees meer..
7-10-2018 3B Sander van Gils verlost Bavel tegen stug Waspik Lees meer..
7-10-2018 4C WDS ’19 gaat er verrassend hard af bij Right ‘Oh Lees meer..
18-10
N
Programma weekeinde van 20 en 21 oktober
16-10
N
Baronie en Kozakken Boys remiseren in leuke oefenwedstrijd
16-10
4C
Stemmers duidelijk: ‘SC Hoge Vucht houdt op te bestaan’
16-10
N
KeepersTalent klassement 2018/2019 (speelronde 4)
15-10
N
Speler van de week (speelronde 4): Luke van Gurp
15-10
N
De ‘VIB’ beste 11 van speelronde 4: sta jij er in?
14-10
3B
Slimmer Bavel wint verhitte derby bij buurman UVV ’40
14-10
3B
Mputu laat Groen-Wit weer juichen na stoppen van sterspelers
14-10
4C
Boeimeer viert eindelijk eerste zege: Raamsdonk moet er aan geloven
14-10
HB
Baronie veegt pover Leonidas hard van de mat, hattrick voor Mijnhijmer
14-10
4C
Punt voor ongeslagen Terheijden op gras van buurman VCW
14-10
2E
‘Schalkloos’ Beek Vooruit viert ‘oktoberfest’ na pak slaag
14-10
5B
TVC Breda lijdt eerste nederlaag op bezoek bij SSW
14-10
5B
Advendo krijgt weer een ‘ouderwets’ pak rammel
14-10
3A
Tweede nederlaag op rij voor SAB na rode kaart sterspeler
14-10
4C
DIA is het kwijt: Dussense Boys wint in Teteringen
14-10
2E
JEKA neemt een punt mee na bezoek aan VOAB
14-10
5B
‘Angstgegner’ Molenschot vloert beter PCP wederom
13-10
4C
Wereldgoals helpen The Gunners aan fortuinlijke uitzege
12-10
3B
Droomstart voor UVV ’40 en spit Jonathan van Eerd
11-10
N
Programma weekeinde van 13 en 14 oktober
10-10
4C
KNVB zit SC Hoge Vucht voor de derde keer op rij dwars
9-10
O
Welke nieuwe Nike voetbalschoen past bij jou?
8-10
N
Speler van de week (speelronde 3): Daniël Zwanenburg
7-10
HB
Baronie is voor de rust al klaar met De Meern
Meer nieuws lezen

Benieuwd naar de premie zorgverzekering 2019?

Voetbal in Breda

Beste 11 van de week

Bekijk alle sterren van speelronde 4.


Speler van de week

Proficiat Luke van Gurp (The Gunners)!


Keeper van het jaar

Bekijk tussenstand door KeepersTalent.nl


SC Hoge Vucht houdt op te bestaan

Laden ... Laden ...


Programma komend weekend

27-10 SC 't Zand - The Gunners
27-10 ADO Den Haag - NAC Breda
28-10 Baronie - Alphense Boys
28-10 SC Kruisland - Beek Vooruit
28-10 Uno Animo - JEKA
28-10 VVR - SAB
28-10 Baardwijk - Bavel
28-10 DESK - Groen-Wit
28-10 UVV '40 - SCO
28-10 Boeimeer - Right 'Oh
28-10 Be Ready - Terheijden
28-10 Blauw Wit '81 - Hoge Vucht
28-10 DIA - Raamsdonk
28-10 VCW - WDS '19
28-10 FC Dordrecht - PCP
28-10 SSW - Advendo
28-10 DVVC - TVC Breda

Uitslagen afgelopen weekend

20-10 The Gunners 1 - 1 Alliance
21-10 NAC Breda 2 - 2 Willem II
21-10 Nuenen 1 - 1 Baronie
21-10 Beek Vooruit 5 - 3 Sarto
21-10 JEKA 3 - 0 Zundert
21-10 SAB 2 - 3 Roosendaal
21-10 Bavel 3 - 0 DESK
21-10 Groen-Wit 3 - 0 Waspik
21-10 ZIGO 3 - 0 UVV '40
21-10 WDS '19 Be Ready
21-10 Hoge Vucht Chaam
21-10 Right 'Oh 5 - 2 DIA
21-10 Terheijden Blauw Wit '81
21-10 Berkdijk Boeimeer
21-10 TVC Breda 8 - 1 De Schutters
21-10 PCP 2 - 1 Neerlandia '31
21-10 Advendo DVVC