Voetbal in Breda sponsor
Voetbal in Breda sponsor
Voetbal in Breda sponsor

3-12-2019 O De ‘ViB Beste 11’ van afgelopen weekend: staat jouw favoriet er ook in? Lees meer..
2-12-2019 3B De ‘ViB Speler van de week’: Chafik Boushaba (Groen-Wit) Lees meer..
1-12-2019 4C Debutant Van Oorschot kan zwalkend WDS niet redden Lees meer..
1-12-2019 3B Bavel beslist saaie burenruzie bij UVV ‘40 door twee parels Lees meer..
1-12-2019 HB Baronie ZO boekt vrij eenvoudige zege bij Longa ‘30 Lees meer..
1-12-2019 2E JEKA pakt een punt bij hoger geklasseerd Madese Boys Lees meer..
1-12-2019 4C Slordig DIA geeft zege een half uur voor tijd weg in Dussen Lees meer..
1-12-2019 3B Gouden wissel Boushaba leidt Groen-Wit met hattrick langs Irene ‘58 Lees meer..
1-12-2019 4C PCP ZO blijft maar kwakkelen: SAB wint stadsderby Lees meer..
1-12-2019 2E ‘Blinde’ scheidsrechter zit Beek Vooruit dwars tegen koploper Sarto Lees meer..
1-12-2019 5B Titelfavoriet The White Boys haalt uit tegen jeugdig TVC Breda Lees meer..
1-12-2019 5B Debuut Advendo-trainer Malinka valt in het water door twee vrije trappen Lees meer..
1-12-2019 4C Max Brouwers voorkomt dure nederlaag Terheijden tegen Raamsdonk Lees meer..
30-11-2019 4C Boeimeer wint spektakelstuk van concurrent DHV Lees meer..
30-11-2019 4C ‘Supersub’ Tommy Mol loodst The Gunners voorbij PCP ZA Lees meer..
30-11-2019 4C Baronie ZA overtuigt wéér en klopt hoogvlieger VVC ‘68 Lees meer..
29-11-2019 ERE NAC Breda verslaat MVV zonder echt te schitteren Lees meer..
28-11-2019 4C WDS ‘19 hengelt ‘vette vis’ Robbert van Oorschot binnen Lees meer..
28-11-2019 I Volledig programma 29 en 30 november en 1 december Lees meer..
27-11-2019 4C DIA en trainer Erik van Rooij verlengen hun contract Lees meer..
26-11-2019 2E De ‘ViB Speler van de week’: Flemming Oprel (Beek Vooruit) Lees meer..
25-11-2019 I De ‘ViB Beste 11’ van afgelopen weekend: staat jouw favoriet er ook in? Lees meer..
25-11-2019 5B Advendo strikt Martijn Malinka als nieuwe hoofdtrainer Lees meer..
25-11-2019 N NAC Breda doet wat het moet doen bij pover Jong PSV Lees meer..
24-11-2019 4C DIA ziet WDS ‘19 bijna alles kantelen in stadsderby Lees meer..
24-11-2019 3B Bavel rolt met spierballen en stuurt Be Ready puntloos weg Lees meer..
24-11-2019 HB Baronie ZO komt na rust pas los en slacht Nuenen Lees meer..
24-11-2019 2E Beek Vooruit rekent eindelijk af met gehekelde rivaal Rijen Lees meer..
24-11-2019 2E JEKA-interim Koulen debuteert met hatelijke brilstand Lees meer..
24-11-2019 3B UVV ‘40 verliest verhitte wedstrijd in Dordrecht na gemiste penalty Lees meer..
24-11-2019 4C ‘Burenruzie’ VCW-Terheijden gestaakt door ‘horrorblessure’ Lees meer..
24-11-2019 4C Verrassende uitglijder voor SAB op gras van Raamsdonk Lees meer..
24-11-2019 5B TVC Breda rekent op eigen veld af met laagvlieger TPO Lees meer..
24-11-2019 3B Groen-Wit komt in Oosterhout niet van de laatste plek af Lees meer..
24-11-2019 4C Broodnodige zege voor PCP ZO op rode lantaarn Berkdijk Lees meer..
23-11-2019 4C Tiental The Gunners voorkomt in extremis een blamage Lees meer..
23-11-2019 4C Baronie ZA bestormt de top drie na rake zevenklapper Lees meer..
3-12
O
De ‘ViB Beste 11’ van afgelopen weekend: staat jouw favoriet er ook in?
2-12
3B
De ‘ViB Speler van de week’: Chafik Boushaba (Groen-Wit)
1-12
4C
Debutant Van Oorschot kan zwalkend WDS niet redden
1-12
3B
Bavel beslist saaie burenruzie bij UVV ‘40 door twee parels
1-12
HB
Baronie ZO boekt vrij eenvoudige zege bij Longa ‘30
1-12
2E
JEKA pakt een punt bij hoger geklasseerd Madese Boys
1-12
4C
Slordig DIA geeft zege een half uur voor tijd weg in Dussen
1-12
3B
Gouden wissel Boushaba leidt Groen-Wit met hattrick langs Irene ‘58
1-12
4C
PCP ZO blijft maar kwakkelen: SAB wint stadsderby
1-12
2E
‘Blinde’ scheidsrechter zit Beek Vooruit dwars tegen koploper Sarto
1-12
5B
Titelfavoriet The White Boys haalt uit tegen jeugdig TVC Breda
1-12
5B
Debuut Advendo-trainer Malinka valt in het water door twee vrije trappen
1-12
4C
Max Brouwers voorkomt dure nederlaag Terheijden tegen Raamsdonk
30-11
4C
Boeimeer wint spektakelstuk van concurrent DHV
30-11
4C
‘Supersub’ Tommy Mol loodst The Gunners voorbij PCP ZA
30-11
4C
Baronie ZA overtuigt wéér en klopt hoogvlieger VVC ‘68
29-11
ERE
NAC Breda verslaat MVV zonder echt te schitteren
28-11
4C
WDS ‘19 hengelt ‘vette vis’ Robbert van Oorschot binnen
28-11
I
Volledig programma 29 en 30 november en 1 december
27-11
4C
DIA en trainer Erik van Rooij verlengen hun contract
26-11
2E
De ‘ViB Speler van de week’: Flemming Oprel (Beek Vooruit)
25-11
I
De ‘ViB Beste 11’ van afgelopen weekend: staat jouw favoriet er ook in?
25-11
5B
Advendo strikt Martijn Malinka als nieuwe hoofdtrainer
25-11
N
NAC Breda doet wat het moet doen bij pover Jong PSV
24-11
4C
DIA ziet WDS ‘19 bijna alles kantelen in stadsderby
Meer nieuws lezen

ONZE ONLINE PARTNERS

Onlineroulettespin.com geeft je de beste tips om met online roulette te winnen

Betrouwbare online casino’s op Casinobird.nl

Free Spins Bonus

Goedkoopste zorgverzekering

Veilige online casino

Beste zorgverzekering

Random Runner online

Goedkope zorgverzekering

Gok Sites

TeamwearTalent.nl

Eerlijke Casino Reviews van CasinoVergelijker.net

Zorgvergelijker 2020

Voetbal in Breda

De 'Club van 076'

Word ook lid en steun dit platform!


Beste 11 van de week

Bekijk alle sterren van de afgelopen speelronde


Speler van de week

Proficiat Flemming Oprel (Beek Vooruit)




Programma komend weekend

6-12 Telstar - NAC Breda
7-12 DOSKO ZA - PCP ZA
7-12 The Gunners - Boeimeer
7-12 Vrederust - Baronie ZA
8-12 Baronie ZO - RKSV Minor
8-12 JEKA - Cluzona
8-12 Roosendaal - Beek Vooruit
8-12 SC Emma - UVV ‘40
8-12 Bavel - TSV Gudok
8-12 Groen-Wit - ZIGO
8-12 PCP ZO - DIA
8-12 VCW - SAB
8-12 Waspik - Terheijden
8-12 Blauw Wit ‘81 - WDS ‘19
8-12 Advendo - SVG

Uitslagen afgelopen weekend

29-11 NAC Breda 2 - 0 MVV
30-11 PCP ZA 0 - 3 The Gunners
30-11 Baronie ZA 3 - 1 VVC ‘68
30-11 Boeimeer 4 - 3 DHV
1-12 Longa ‘30 0 - 3 Baronie ZO
1-12 Madese Boys 1 - 1 JEKA
1-12 Beek Vooruit 0 - 3 Sarto
1-12 Groen-Wit 4 - 1 Irene ‘58
1-12 UVV ‘40 0 - 2 Bavel
1-12 Dussense Boys 3 - 1 DIA
1-12 SAB 2 - 0 PCP ZO
1-12 Terheijden 2 - 2 Raamsdonk
1-12 WDS ‘19 1 - 4 VCW
1-12 TPO 2 - 1 Advendo
1-12 The White Boys 4 - 1 TVC Breda