Datum: maandag 22 april 2019, 17:59 - Auteur: Redactie

KeepersTalent klassement 2018/2019 (speelronde 23)

Dit seizoen gaan we nauwkeurig bijhouden hoe de Bredase keepers het doen. Middels een puntensysteem trachten we de beste doelman van het jaar te kiezen. De top drie krijgt een prijs van KeepersTalent Breda.

SPEELRONDE 25 * (speelronde 12, 13 en 14 worden later berekend in verband met afgelastingen)

Robbert van Oorschot (Baronie) – 0 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 3 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 0 punten
Max Wigman (SAB) – 2 punten
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 0 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 0 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 1 punt
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 0 punten
Reserve (Boeimeer) – 0 punten
Thomas Point (WDS ’19) – 0 punten
Jari van Aard (DIA) – 0 punten
Daine Klein (TVC Breda) – 0 punt
Jeffrey van Duuren (PCP) – 1 punt
Joop van Peer (Advendo) – 1 punt
Luke van Gurp (The Gunners) – 3 punten

SPEELRONDE 24 * (speelronde 12, 13 en 14 worden later berekend in verband met afgelastingen)

Robbert van Oorschot (Baronie) – 0 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 0 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 1 punt
Max Wigman (SAB) – 2 punten
Scott Colkin (Groen-Wit) – 1 punt
Luc van Dongen (UVV ’40) – 2 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 1 punt
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 3 punten
Reserve (Boeimeer) – 0 punten
Thomas Point (WDS ’19) – 1 punt
Jari van Aard (DIA) – 1 punt
Daine Klein (TVC Breda) – 1 punt
Jeffrey van Duuren (PCP) – 3 punten
Rick Machielse (Advendo) – 0 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 0 punten

SPEELRONDE 23 * (speelronde 12, 13 en 14 worden later berekend in verband met afgelastingen)

Robbert van Oorschot (Baronie) – 1 punt
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 0 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 3 punten
Max Wigman (SAB) – 0 punten
Scott Colkin (Groen-Wit) – 3 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 3 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 3 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 1 punt
Reserve (Boeimeer) – 0 punten
Thomas Point (WDS ’19) – 3 punten
Jari van Aard (DIA) – 1 punt
Daine Klein (TVC Breda) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 2 punten
Rick Machielse (Advendo) – 0 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 0 punten

SPEELRONDE 22 * (speelronde 12, 13 en 14 worden later berekend in verband met afgelastingen)

Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 1 punt
Max Wigman (SAB) – 1 punt
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 2 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 1 punt
Glenn van Peer (Bavel) – 1 punt
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 3 punten
Reserve (Boeimeer) – 0 punten
Thomas Point (WDS ’19) – 2 punten
Jari van Aard (DIA) – 2 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 2 punten
Rick Machielse (Advendo) – 0 punten
Maikel van Gastel (The Gunners) – 1 punt

*Baronie, JEKA en TVC Breda kwamen niet in actie

SPEELRONDE 21 * (speelronde 12, 13 en 14 worden later berekend in verband met afgelastingen)

Robbert van Oorschot (Baronie) – 3 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 3 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 0 punten
Max Wigman (SAB) – 2 punten
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 2 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 2 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 3 punten
Reserve (Boeimeer) – 0 punten
Thomas Point (WDS ’19) – 2 punten
Tim Suijkerbuijk (DIA) – 1 punt
Daine Klein (TVC Breda) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 3 punten
Rick Machielse (Advendo) – 1 punt
Luke van Gurp (The Gunners) – 2 punten

*Terheijden kwam niet in actie

SPEELRONDE 20 * (speelronde 12, 13 en 14 worden later berekend in verband met afgelastingen)

Robbert van Oorschot (Baronie) – 3 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 1 punt
Dennis van Duin (JEKA) – 3 punten
Max Wigman (SAB) – 0 punten
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 0 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 3 punten
Pieter Jan Kieboom (Bavel) – 3 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 0 punten
Reserve (Boeimeer) – 1 punt
Thomas Point (WDS ’19) – 2 punten
Jari van Aard (DIA) – 0 punten
Daine Klein (TVC Breda) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 1 punt
Rick Machielse (Advendo) – 3 punten
Maike van Gastel (The Gunners) – 2 punten

SPEELRONDE 19 * (speelronde 12, 13 en 14 worden later berekend in verband met afgelastingen)

Robbert van Oorschot (Baronie) – 3 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 3 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 2 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 0 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 0 punten
Jari van Aard (DIA) – 1 punt
Daine Klein (TVC Breda) – 1 punt
Jeffrey van Duuren (PCP) – 3 punten
Rick Machielse (Advendo) – 0 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 1 punt

*JEKA, SAB, Groen-Wit, Bavel en Boeimeer kwamen niet in actie

SPEELRONDE 18 * (speelronde 12, 13 en 14 worden later berekend in verband met afgelastingen)

Robbert van Oorschot (Baronie) – 2 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 2 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 0 punten
Max Wigman (SAB) – 0 punten
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 2 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 0 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 3 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 3 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 2 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 1 punt
Jari van Aard (DIA) – 3 punten
Evert van Huijgevoort (TVC Breda) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 3 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 3 punten

*Advendo kwam niet in actie, SC Hoge Vucht is uit de competitie gehaald

SPEELRONDE 17 *  (speelronde 12, 13 en 14 worden later berekend in verband met afgelastingen)

Bart van den Hoven (Baronie) – 1 punt
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 0 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 3 punten
Max Wigman (SAB) – 1 punt
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 3 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 0 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 1 punt
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 3 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 0 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 0 punten
Jari van Aard (DIA) – 2 punten
Daine Klein (TVC Breda) – 2 punten
Joop van Peer (Advendo) – 0 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 2 punten

*SC Hoge Vucht is uit de competitie gehaald en PCP was vrij

SPEELRONDE 16 * (speelronde 12, 13 en 14 worden later berekend in verband met afgelastingen)

Bart van den Hoven (Baronie) – 1 punt
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 2 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 0 punten
Max Wigman (SAB) – 0 punten
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 0 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 1 punt
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 3 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 0 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 3 punten
Luti (SC Hoge Vucht) – 1 punt
Jari van Aard (DIA) – 2 punten
Daine Klein (TVC Breda) – 0 punten
Kenneth Knaflewski (The Gunners) – 0 punten

*UVV ’40, Advendo en PCP kwamen niet in actie

SPEELRONDE 15 (speelronde 12, 13 en 14 worden later berekend in verband met afgelastingen)

Bart van den Hoven (Baronie) – 2 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 1 punt
Dennis van Duin (JEKA) – 3 punten
Max Wigman (SAB) – 1 punt
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 2 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 0 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 0 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 0 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 0 punten
Thomas Point (WDS ’19) – 2 punten
Luti (SC Hoge Vucht) – 0 punten
Jari van Aard (DIA) – 0 punten
Daine Klein (TVC Breda) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 2 punten
Joop van Peer (Advendo) – 0 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 3 punten

SPEELRONDE 11 *

Robbert van Oorschot (Baronie) – 2 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 3 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 1 punt
Max Wigman (SAB) – 1 punt
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 0 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 0 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 1 punt
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 3 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 0 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 1 punt
Jari van Aard (DIA) – 3 punten
Diego Martens (TVC Breda) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 1 punt
Luke van Gurp (The Gunners) – 1 punt

*SC Hoge Vucht en Advendo kwamen niet in actie

SPEELRONDE 10 *

Robbert van Oorschot (Baronie) – 3 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 0 punten
Max Wigman (SAB) – 0 punten
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 0 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 1 punt
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 0 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 0 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 2 punten
Jari van Aard (DIA) – 1 punt
Diego Martens (TVC Breda) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 0 punten
Daniel Moio (Advendo) – 0 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 2 punten

*SC Hoge Vucht, Beek Vooruit en UVV ’40 kwamen niet in actie

SPEELRONDE 9

Robbert van Oorschot (Baronie) – 3 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 2 punten (duel met Madese Boys wordt nog uitgespeeld vanaf minuut 60)
Dennis van Duin (JEKA) – 3 punten
Max Wigman (SAB) – 2 punten
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 2 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 2 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 3 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 0 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 0 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 0 punten
Luti (SC Hoge Vucht) – 1 punt
Jari van Aard (DIA) – 0 punten
Daine Klein (TVC Breda) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 2 punten
Wilbert Philippa (Advendo) – 0 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 2 punten

SPEELRONDE 8

Robbert van Oorschot (Baronie) – 1 punt
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 2 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 2 punten
Max Wigman (SAB) – 0 punten
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 0 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 0 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 2 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 3 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 0 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 2 punten
Luti (SC Hoge Vucht) – 0 punten
Jari van Aard (DIA) – 0 punten
Daine Klein (TVC Breda) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 3 punten
Rick Machielse (Advendo) – 0 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 0 punten

SPEELRONDE 7

Robbert van Oorschot (Baronie) – 3 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 1 punt
Dennis van Duin (JEKA) – 1 punt
Max Wigman (SAB) – 2 punten
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 0 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 2 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 2 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 0 punten
Jermaine de Vulder (Boeimeer) – 0 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 0 punten
Luti (SC Hoge Vucht) – 0 punten
Jari van Aard (DIA) – 1 punt
Daine Klein (TVC Breda) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 1 punt
Rick Machielse (Advendo) – 0 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 0 punten

SPEELRONDE 6

Robbert van Oorschot (Baronie) – 3 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 1 punt
Dennis van Duin (JEKA) – 2 punten
Max Wigman (SAB) – 0 punten
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 0 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 1 punt
Glenn van Peer (Bavel) – 1 punt
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 0 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 0 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 1 punt
Luti (SC Hoge Vucht) – 0 punten
Jari van Aard (DIA) – 2 punten
Daine Klein (TVC Breda) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 1 punt
Rick Machielse (Advendo) – 2 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 0 punten

SPEELRONDE 5

Robbert van Oorschot (Baronie) – 2 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 0 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 3 punten
Max Wigman (SAB) – 0 punten
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 3 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 0 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 3 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 2 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 0 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 0 punten
Jari van Aard (DIA) – 0 punten
Luti (SC Hoge Vucht) – 0 punten
Daine Klein (TVC Breda) – 2 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 2 punten
Rick Machielse (Advendo) – 1 punt
Luke van Gurp (The Gunners) – 2 punten

SPEELRONDE 4 *

Robbert van Oorschot (Baronie) – 3 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 0 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 1 punt
Max Wigman (SAB) – 2 punten
Nigel Pieter (Groen-Wit) – 3 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 1 punt
Glenn van Peer (Bavel) – 2 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 2 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 2 punten
Jari van Aard (DIA) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 0 punten
Joop van Peer (Advendo) – 0 punten
Daine Klein  (TVC Breda) – 0 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 3 punten

* SC Hoge Vucht en WDS ’19 kwamen niet in actie

SPEELRONDE 3 *

Robbert van Oorschot (Baronie) – 3 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 2 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 2 punten
Max Wigman (SAB) – 0 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 3 punten
Furkan Pekmezi (Groen-Wit) – 0 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 2 punten
Jari van Aard (DIA) – 0 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 3 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 0 punten
Rick Machiele (Advendo) – 0 punten
Jeffrey van Duuren (PCP) – 1 punt
Luke van Gurp (The Gunners) – 3 punten
* SC Hoge Vucht, Boeimeer en TVC Breda kwam niet in actie

SPEELRONDE 2 *

Robbert van Oorschot (Baronie) – 1 punt
Dennis van Duin (JEKA) – 2 punten
Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 0 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 0 punten
Max Wigman (SAB) – 1 punt
Furkan Pekmezi (Groen-Wit) – 0 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 2 punten
Jari van Aard (DIA) – 2 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 0 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 0 punten
Yunus Arpat (WDS ’19) – 2 punten
Rick Machielse (Advendo) – 3 punten
Daine Klein (TVC Breda) – 1 punten
Luke van Gurp (The Gunners) – 1 punt

* SC Hoge Vucht en PCP kwamen niet in actie

SPEELRONDE 1 *

Robbert van Oorschot (Baronie) – 3 punten
Dennis van Duin (JEKA) – 2 punten
Joris Verpaalen (SAB) – 1 punt
Furkan Pekmezi (Groen-Wit) – 1 punten
Luc van Dongen (UVV ’40) – 2 punten
Luti (SC Hoge Vucht) – 0 punten
Jari van Aard (DIA) – 2 punten
Tim Lamme (Boeimeer) – 0 punten
Aron van Nijnatten (Terheijden) – 1 punt
Yunus Arpat (WDS ’19) – 2 punten
Daine Klein (TVC Breda) – 1 punt
Jeffrey van Duuren (PCP) – 1 punt
Luke van Gurp (The Gunners) – 1 punt

* Beek Vooruit, Bavel en Advendo kwamen niet in actie

INHAALRONDE ZONDAG 11 NOVEMBER

Pim Vincenten (Beek Vooruit) – 3 punten
Glenn van Peer (Bavel) – 1 punt
Luti (SC Hoge Vucht) – 3 punten

REGLEMENT EN PUNTENVERDELING

Geen tegengoal = 3 punten
1 tegengoal = 2 punten
2 tegengoals = 1 punt
3 tegengoals of meer = 0 punten

Degene die keept, krijgt punten, of dat nu de eerste, tweede of derde keeper is.

PRIJZEN AANGEBODEN DOOR KEEPERSTALENT BREDA (KEEPERSTALENT.NL)

1ste – Waardebon €250
2de – Waardebon €100
3de – Waardebon €50

Prijzen worden uitgereikt na de laatste speelronde in Breda (mei 2019).

250 Shares