Datum: woensdag 19 juni 2019, 10:59 - Auteur: Redactie

Overzicht overschrijvingen ‘Bredase’ clubs 2019/2020

De deadline van de KNVB voor alle spelers die zich willen overschrijven naar een andere club is verstreken. Zoals elk jaar presenteert Voetbalinbreda.nl een overzicht van alle ‘transfers’ binnen het Bredase voetbal. Heeft U aanvullingen en/of correcties? Mail naar info@voetbalinbreda.nl.

BARONIE

NIEUW: Noud Eggly, Floris van Nijnanten en Jules Molenschot (Jong NAC Breda), Michel van de Butselaar (NAC Breda O19), Sheraino Servania (Willem II O19), Quinten Eugenia (Kozakken Boys), Bart Diepstraten (Amerikaanse Universiteit), Tijn van Galen (Groen-Wit), Vincent Vroomans, Zico Brusselers, Benjamin Kadic, Yassine Mejres en Kevin van Luitgaarden (eigen jeugd), Jason Tjien-Fooh (komt in oktober terug uit Australië).

WEG: Nizar Mekkaoui (Kozakken Boys), Richard Baharila Johannes (Meppel), Justin den Tenter, Lucas Umar en Tim Brillenburgh-Wurth (UVV ‘40), Jeremy Goveia en Cheyondre Richardson (SC Kruisland), Diejego Biekman (stpot), Yannick Lusse en Bart van de Hoven (TSC), Sem Hereijgers en Justin Houtzager (Moerse Boys), Niels de Boer (SC Kruisland), Menno Weterings (stopt).

JEKA

NIEUW: Michiel Rademakers (SCO), Andries Tolenaars (JEKA), Bas Wiegerink (KSV Weelde), Dennis Peragon (lager elftal), Ties Smits, Mees Feskens en Wolfje van de Werff (eigen jeugd).

WEG: Remco de Groot, Ivo Haagh, Mathijs van Schendel, Noel Sipkens en Koen Hendrickx (lager elftal), Stefan van Dongen (gestopt).

BEEK VOORUIT

NIEUW: Martijn Boere en Flemming Oprel (Baronie).

WEG:

GROEN-WIT

NIEUW: Chafik Boushaba (Stedoco), Koen Vaas (SCO), Badr Khandour, Guus van de Wolf, Matthijs Leenders, Dirk Goudbeek en Yassine el Allouchi (eigen jeugd).

WEG: Mardoche Mputu (SC Kruisland), Tijn van Galen (Baronie), Furkan Pekmeczi (WDS ‘19).

UVV ’40

NIEUW: Justin den Tenter, Lucas Umar en Tim Brillenburgh-Wurth (Baronie), Dennis le Feber en Nick van de Velde (FC Axel), Marthijn van Ham (SAB), Piet Hein Schouten (eigen jeugd).

WEG: Jonathan van Eerd (Almkerk), Stefan van Beek (PCP), Bas van Summeren (stopt).

BAVEL

NIEUW: Jens de Jong, Rick van de Maagdenberg, Liam Geerts, Ferron Donders en Wout Dekkers (eigen jeugd), Shane Laurens (zaterdagteam), Yasin Erbas (Steenbergen), Max Dirkx (JEKA), Niek Akkermans (Madese Boys).

WEG: Maarten Brands (Amerikaanse Universiteit), Rob Adriaansen, Teun Adriaansen, Daan van Boxel, Rob Frijters, Stijn Jansen, Siemon van Opstal en Casper van Steen (lager elftal).

WDS ’19

NIEUW: Julian Segeren (Internos), Richel Nicia en Mohammad Alsaadi (SC Hoge Vucht), Furkan Pekmeczi (Groen-Wit), Roland Pluijm (Boeimeer), Mitchell de Waard en Murat Guldal (lager elftal), Dezi Ompeng (was gestopt).

WEG: Mihayrick Hieronimus (Oosterhout), Andries Tolenaars (JEKA), Danny Ummels en Jonathan Fiddelers (Boeimeer).

SAB

NIEUW:

WEG:

DIA

NIEUW: Menno van Vliet en Max Weterings (Baronie).

WEG:

TERHEIJDEN

NIEUW: Mirko Ivanek (Baronie), Luc de Peijper, Jordi Wirken, Mike Stevens, Max Volders, Luuk Span, Frits Rasenberg, Pepijn van Asten en Max Brouwers (eigen jeugd), Prodige Kivuku Wakandam (eigen zaterdagteam).

WEG:

PCP

NIEUW: Ibrahim Ikililou (SC Hoge Vucht), Stefan van Beek (PCP), Mustafa Yener (Advendo).

WEG: Bryan Veth en Gino de Goede (TVC Breda), Serginio Martial (TSC), Rivet Nefuani (Leerdam Sport), Jeffrey van Duuren (lager elftal SAB), Riza Sari en Ercan Boyraz (gestopt).

ADVENDO

NIEUW: Emre Uger (was gestopt), Ronaldinho Schmidt (Boeimeer), Tim Koevoets (The Gunners), Sofyan el Mandoudi (SC Hoge Vucht).

WEG: Mustafa Yener (PCP).

TVC Breda

NIEUW: Bryan Veth, Gino de Goede en Jordy Zwetsloot (PCP), Diego Theunissen (clubloos), Frank Remie, Ricardo van Campenhout en Tim Eggly (lager elftal), Mike Vermeulen, Leroy van Berkom, Jeroen Ooms, Abdul Haalide, Kabini Donzo, Bunyamin Canli,
Jeremy Sips (eigen jeugd).

WEG: Bennie Haneveer (stopt).

BARONIE ZA

NIEUW: Luke Thomas (UVV ’40), Sam Umar, Wout Brinkman, Thijs van der Bemd, Boris Fuchs, Tom van Beek, Vincent Vroomans, Denzel Tuijn, Rick Eichelsheim, Khalil Miri, Arthur Barkaja, Jan Baijens, Alpha Bandu, Jim Karselse, Brent Lips, Gijs van Lotringen en Dominique Tessensohn (eigen gelederen).

WEG: n.v.t.

THE GUNNERS

NIEUW:

WEG:

BOEIMEER

NIEUW: Dion Meyvis, Mikey Damen, John Verbeuken, David de Rooij, Nick Verhagen, Grad Damen, Otmar Agostien, Gilliano Lenz, Rinus Damen, Klifferd Bonafacia, Mario Baum
Milan Wildhagen, Roy Kroes, Bjorn de Krom, Branco van Peer, Haily Raphaela, Kees Wildhagen, Grad Damen, Rick Dielemans, Donny Franckaert, Jim van de Wulp, Abiel Bruns en Ezra en Yamil van Leeuwen (Boeimeer ZO), Crea Zimmerman en Junior Kunga (SC Hoge Vucht), Guilliano Wierikx (BSC), Randy Kimwanga (DIA), Danny Ummels en Jonathan Fiddelers (WDS ‘19), Tresor Ngonefi (Kozakken Boys O19).

WEG: n.v.t.

173 Shares