Datum: maandag 17 juni 2024, 10:25 - Auteur: Redactie

Overzicht overschrijvingen seizoen 2024/2025

Zoals elk jaar presenteert Voetbalinbreda.nl een overzicht van alle ‘transfers’ binnen het voetbal in ‘onze regio’ Breda. De deadline is al verstreken. Heeft U toch nog aanvullingen en/of correcties? Mail dan meteen naar info@voetbalinbreda.nl!

BARONIE ZO

NIEUW: Justin Kwee (Unitas ’30), Chahir Eugenia (Kozakken Boys O23), Jay-Jay Meierdres (RBC), Mike van Kraaij (Sliedrecht), Sverre de Jong (TEC), Ocean Polonius (FC Dordrecht) Glenn Kools (Achilles Veen), Gilles Joannes (NAC Breda O21), Mathijs Verbaken (O19), Max Denisov en Koen L’Abée (O23).

WEG: Jonathan van Haperen (Groen-Wit), Yassine Mejres (RBC), Disney Cecilia en Arjan Molawi (SC ‘t Zand), Kevin Schakel (NAC Breda), Jawad al Morabit en Tamir Bousaksaki (SC Duffel), Dylan den Exter (Almkerk), Omar el Kaddouri (TSC ZO).

JEKA

NIEUW: Fabian Nelemans en Tjeu van der Heijden (Zundert), Wouter Prent en Davy Soffers (Baronie), Roman Talboom (Unitas ’30), Rik Verploegh (Herovina), Christiano Vergouwen, Floris Mul en Lucas van de Ven (O19).

WEG: Stan Spee (Bavel), Arthur de Liefde, Stan Spee, Bob Gullikers en Jilles Bos (stoppen).

BEEK VOORUIT

NIEUW: 

WEG: Teun van Kerkvoorde (Groen-Wit), Jorn Sweres en Bas Frijters (lager team).

GROEN-WIT

NIEUW: Ravi Volkert (TVC Breda), Jonathan van Haperen (Baronie), Teun van Kerkvoorde (Beek Vooruit).

WEG: Nick Kleijn (The Gunners), Djarno van der Lek (SAB), Mouhcine Zerouali (HVV Helmond), Toontje van Beers (Unitas ’30).

UVV ’40

NIEUW: 

WEG: Jorg Feskens en Tom van Koning (Gesta).

BAVEL

NIEUW: Stan Spee (JEKA).

WEG: 

WDS ’19

NIEUW: Pascal de Jong (The Gunners), Recep Kaygusuz (Baronie O23), Gianni Sanches (RBC O23), Jurik Zimmerman (Baronie), Mustapha Houba, Amadu Sheriff, Yassin Taouil en Mehari Kesate (PCP), Ryan van Kempen, Tijn Raaijmakers en Shane Muishout (eigen jeugd), Nick Verhagen (was gestopt).

WEG: Bart van Eekelen en Yalcin Guldal (stoppen), Willem Donker (The Gunners O23).

SAB

NIEUW: Djarno van der Lek (Groen-Wit), Giovanni Marinus (SAB zaterdag 2), Mo Adame (Boeimeer).

WEG: Jordy Den Tenter (stopt).

DIA

NIEUW: 

WEG: Delvano van Bussel (Oosterhout), Collin Schilperoord (lager team), Robert Braber (stopt), Rinaldo Ramkoemar (Advendo).

PCP

NIEUW: 

WEG: Crea Zimmerman en Yunus Arpat (The Gunners), Sofyan el Mandoudi (Advendo), Mustapha Houba, Amadu Sheriff, Yassin Taouil en Mehari Kesate (WDS ’19), Noah de Vries (TVC Breda).

ADVENDO

NIEUW: Rinaldo Ramkoemar (DIA), Tarique Belkhir (OVV ’67), Felitciano Zschusschen (SV Huizen), Jamile Zschusschen (lager team), Sofyan el Mandoudi (PCP), Hassan El Farissi (The Gunners), Jamal El Moridi en Hamza Loihabi (onbekend), Serginio Resort (TSC ZA).

WEG: 

TVC Breda

NIEUW: Noah de Vries (PCP), Achraf Mejout (Groen-Wit), Waqar Mahmood (Advendo), Ali Bouhajtaoui (was gestopt), Keano Aerts en Milan Emonts en Hamza Laaouaj (eigen jeugd).

WEG: Leroy van Berkom (TSC ZO), Ravi Volkert (Groen-Wit), Pepijn van de Corput (The Gunners), Gino de Goede (stopt), Mahfouz Aboubacar (Victoria ’03).

THE GUNNERS

NIEUW: Crea Zimmerman en Yunus Arpat (PCP), Achraf el Bouzouiki (HVO Rotterdam), Nick Kleijn (Groen-Wit), Pepijn van de Corput (TVC Breda), Rene Sprangers (Rood-Wit), Mohammed Salah (Oosterhout).

WEG: Pascal de Jong (WDS ’19), Sam Bestman (Zundert), Hassan El Farissi (Advendo), Dion Riemens (stopt).

TSC ZO

NIEUW: Jordy Buijs (Halsteren), Leroy van Berkom (TVC Breda), Matthew Coenraadts en Jari van Helvoort (Oosterhout), Jilles Verbeek (Be Ready), Matthijs Donatz (Achilles Veen), Omar el Kaddouri (Baronie), Nino Doelman en Ian van Strien (SCO).

WEG: Jeroen Ooms (KFC Meer), Art Nagtegaal (Unitas), Tim Rubenkamp (Dongen), Marnix van der Velden, Bas Blokdijk en Berry de Ram (lager team).

TSC ZA

NIEUW:

WEG: Serginio Resort (Advendo).

SCO

NIEUW:

WEG: Luc van Dongen (Be Ready), Nino Doelman en Ian van Strien (TSC ZO), Abdelaziz Negro en Nadir Zaryouh (Oosterhout).

OOSTERHOUT

NIEUW: Bayram Akyon en Enes Ak (SC Emma), Brian Mateijsen (Blauw Wit ’81), Delvano van Bussel (DIA), Abdelaziz Negro en Nadir Zaryouh (SCO).

WEG: Kazim én Samet Aydin (OVV ’67), Diae Abjij en Beau Eversdijk (Be Ready), Matthew Coenraadts en Jari van Helvoort (TSC ZO), Mohammed Salah (The Gunners).

OVV ’67

NIEUW: Kazim én Samet Aydin (Oosterhout).

WEG:

INTERNOS

NIEUW: Devrim Seven en Alban Hashimi (Unitas ’30).

WEG: Sven van Zwam (Unitas ’30).

UNITAS ’30

NIEUW: Sven van Zwam (Internos), Toontje van Beers (Groen-Wit), Anass el Gamali (RBC),  Salah Jaddi (Halsteren) en Asmani Mperanyi (Virtus), Sam Vrancken (NAC Breda jeugd), Mohamed Amine Amezian (FC Dordrecht jeugd).

WEG: Justin Kwee (Baronie), Roman Talboom (JEKA), Ayoub Boudouch (SC Kruisland), Devrim Seven en Alban Hashimi (Internos).

DSE

NIEUW:

WEG:

CHAAM

NIEUW: Jordy Heessels (WSJ), Abdoulie Manneh (Slekker Boys), Xander Geerts (HZ ’75).

WEG: Luuk Oomen (lager team), Alex Smekens (wordt assistent-coach van Rik Jochems).

NEERLANDIA ’31

NIEUW: Tim Biemans en Sjef Verhulst (lager team).

WEG: Maxim van Gorp en Dwayne van Steen (stoppen).